O firmie

Firma Materiały Budowlane Brzozowscy rozpoczęła swoją działalność na początku 1995 roku. Od początku istnienia zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych i dystrybucją kostek brukowych oraz galanterii betonowej. Jako bezpośredni dystrybutor znanych firm takich jak: DROG-BRUK, ZPB KACZMAREK, DREWBET, BETARD, posiadamy przed siedzibą firmy wystawkę na około 1000 m2, którą w głównej mierze stanowi kostka brukowa. Dedykowana nowościami brukarskimi ekspozycja produktów jest na bieżąco modyfikowana, tak aby sprostać aktualnym potrzebom rynkowym i odzwierciedlać bieżące trendy brukarskie.

Firma Materiały Budowlane Brzozowscy oferuje wykonanie projektu planowanej powierzchni z kostki brukowej jak i aranżacji posesji. Od 2014 roku firma powiększyła swoją ofertę o dodatkowe usługi takie jak: usługi brukarskie oraz usługi koparko-ładowarką. Firma posiada także szeroki tabor samochodowy wyposażony w HDS z wykwalifikowanymi kierowcami, umożliwia to perfekcyjną obsługę klienta z transportem i rozładunkiem na miejscu docelowym. Siedziba nasza znajduje się w Raszkowie i to właśnie województwo wielkopolskie stanowi główny obszar naszego działania.

Do głównych atrybutów firmy należą:

  • Profesjonalizm
  • Terminowość
  • Kreatywność
  • Zadowolenie klienta
  • Możliwość negocjacji cen

Dostępna w naszej ofercie kostka brukowa i inne materiały budowlane to sprawdzone produkty, charakteryzujące się wysoką jakością. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z produktami dostępnymi w naszej propozycji i postawienia na nasze usługi!

DROG-BRUK

ZPB KACZMAREK

DREWBET OGRODZENIA

DREWBET KOSTKA BRUKOWA